piątek, 31 marca 2017

Saal Digital Polska - recenzja fotoobrazu.


Saal Digital to europejski producent fotoproduktów. Oferująca m.in. fotoobrazy, fotoksiążki ,kalendarze , plakaty w wysokiej jakości.Swoje produkty produkuje w Niemczech.
 Dziś przedstawię Wam fotoobrazy, które miałam okazję przetestować. Obrazy są wysokiej jakości ,o której zapewniał mnie producent. 
1.   GalleryPrint // Format 13 x 18 , Powierzchnia Błyszcząca 
GalleryPrint to druk na szkle akrylowym z wzmacniającą płytą z aluminiowego Dibond. 
Według mnie najlepszy rodzaj fotoobrazu. Świetnie się prezentuję na żywo, kolory i ostrość zdjęcia jest idealnie oddana. Na pewno ten gatunek będę przedstawiać klientom w swojej ofercie.
2.  Płyta PVC // Format 10 x 15
Biała płyta z twardego,spienionego PVC o grubości 5mm. Zaskoczyła mnie , bo zamawiając myślałam,że okaże się najgorsza a tu świetna jakość zdjęcia i według opisu na stronie producenta, jest oporna na warunki pogodowe. Przyznam,że nie sprawdzałam czy przetrwa też, ale przeżyła pazury mojego kota! A to już coś :)3. Dibond Butlerfinish // Format 13x18
Aluminiowa płyta kompozytowa o grubości 3 mm. Nie urzekł mnie efekt tego fotoobrazu. Ma szczotkowaną powierzchnie ,która przebłyskuje na jasnych elementach co daję dziwny efekt. Wydaję mi się,że nie pasuję do portretów i zdjęć zakochanych ,które wykonuję.Ale muszę przyznać,że jest wytrzymały. Testowany przez moją niezdarność :)
Podsumowując firma Saal Digital nie kłamie jeśli chodzi o wysoką jakość.Wielkie plus to,że na produktach nie stosują loga na produktach. Czas realizacji i wysyłka jest ekspresowa , za co kolejny plus. Ich strona, na której można zamawiać rzeczy działa sprawnie, bez problemów można się na niej odnaleźć i zrobić zamówienie. Jestem zadowolona ze swojego zamówienie, i na pewno będę wybierać Saal Digital , gdy będę musiała zamówić fotoprodukty :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz